Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

24 maja, 2021 Wyłączono przez admin

Tłumaczenia techniczne – Biuro Tłumaczeń Advance to profesjonalnie działająca firma, która specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i specjalistycznych. Tłumaczenia pisemne – na co zwrócić uwagę? W jakich segmentach życia codziennego wykonujemy zlecenia? Są to na przykład tłumaczenia techniczne z zakresu:

advance tłumaczenia techniczne
  • Technika
  • Budownictwo
  • Mechanika
  • Internet
  • Elektronika
  • Księgowość
  • i tym podobne obszary.

Tłumaczenia z ww. obszarów opracowywane są przez tłumaczy – ekspertów, którzy specjalizują się wyłącznie w podanym zakresie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza. Oferujemy również korektę stylistyczną dla tekstów do publikacji przez współpracujących z naszym biurem korektorów tekstu. W przekładzie na język obcy tekstów do publikacji oferujemy usługę korekty przez native speakera, celem zachowania jak najwyższej jakości stylistycznej przekładu tłumaczonego tekstu.

Jak należy tłumaczyć dany tekst?

tłumaczenia techniczne

Zdawałoby się, że aby coś przetłumaczyć, trzeba zwykle:
– kopiować zdanie polskie,
– pozamieniać wyrazy na niemieckie, chińskie czy francuskie.
I wykonane zadanie. Otrzymaliśmy tłumaczenie zdania.
Ale niestety tak nie jest, a przeświadczenie o przetłumaczeniu tekstu jest największym błędem. Kto może to wykonać w sposób profesjonalny?

Kto profesjonalnie przetłumaczy opis lub tekst | Advance biuro tłumaczeń

advance tłumaczenia techniczne
advance tłumaczenia techniczne

Biuro tłumaczeń specjalistycznych Advance-Mk to firma, która od 2003 roku z dużym powodzeniem działa na rynku, tworzącego pozytywnego kontaktu. Wieloletnie doświadczenie jeszcze młodego zespołu, w ciągu lat zyskała uznanie na polskim rynku. Dzięki kreatywnemu myśleniu dążymy do celu, aby zrealizować nawet najtrudniejsze tłumaczenia. Dzięki takiemu podejściu osiągnęliśmy rozległą siatkę stałych tłumaczy. Sprawdź nasze doświadczenie na naszej stronie, jak należy przekładać dokument. Tłumaczenia ustne i pisemne przeprowadza biuro tłumaczeń Advance, które specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych i technicznych.