Normatabs – efekty, opinia i alternatywa

Często mówi się, że zmiany trądzikowe na skórze są jedynie oznaką tego, co dzieje się wewnątrz naszego organizmu. I zapewne jest w tym dużo prawdy, bo w końcu trądzik jest chorobą zapalną, która obejmuje cały organizm. Dlatego też zaleca się, by leczyć go od wewnątrz. Ja również w swojej walce o swój wygląd sięgnęłam po różne tabletki. Dzisiaj opowiem o jednym z takich preparatów przeciwtrądzikowych – Normatabs.

Skład i stosowanie

Normatabs to dość popularne tabletki na problemy cery trądzikowej. Są dostępne przez Internet i w aptekach stacjonarnych. Ich cena nie jest wysoka, bo mówimy tutaj o ok. 20 zł za miesięczną kurację. W pojedynczym opakowaniu znajdziemy 30 tabletek i zalecenie, by brać 1 dziennie. Skład Normatabs to właściwie same substancje ziołowe. I to ich działanie, jak zapewnia producent ma wyleczyć problemy z trądzikiem.

Działanie Normatabs

Niestety trundo mi się zgodzić z producentem. Zażywałam Normatabs przez miesiąc i zdecydowanie efekty jego działanie mnie nie zachwyciły. Skóra w pierwszych dniach stosowania delikatnie się poprawiła – wypryski lekko się zmniejszyły, jakby trochę przesuszyły, ale to tyle. Szybko pojawiły się kolejne wykwity, a przebarwienia czy grudnki ani trochę się nie zmniejszyły. Tak więc nawet mimo niskiej ceny nie mogę polecić tego produktu. Jeśli zależy Wam na szybkiej i przede wszystkim trwałej poprawie kondycji cery znam znacznie skuteczniejsze rozwiązanie – Nonacne.

Dlaczego Nonacne

Może Was dziwić, że polecam preparat, który jest znacznie droższy niż Normatabs. Jednak cena idzie w tym przypadku w parze z jakością! Nonacne jest wart swojej ceny. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam znaczą poprawę stanu skóry. A po pełnej – trzymiesięcznej kuracji, pozbyłam się trądziku zupełnie. Nonacne jest jedynym suplementem przeciwtrądzikowym o tak bogatym i efektywnym składzie. Dzięki temu działa holistycznie na nasz organizm, usuwając jednocześnie przyczyny i objawy trądziku. Ja zamówiła Nonacne przez stronę internetową producenta i ten sposób polecam. Tylko wtedy macie bowiem pewność, że kupujecie oryginalny produkt. A wiadmo – oszustów w Internecie nie brakuje.

You may also like